ارسال بار مسافری
(فریت)


طبق قوانین هواپیمایی و مقررات بار همراه مسافر، در هنگام سفر مسافرین هواپیمایی ها اجازه حمل بار به مقدار ناچیز و مشخصی را دارند.هنگام تحویل چمدان ها به کارمندان هواپیمایی در ترمینال مسافری فرودگاه امام خمینی یا هر فرودگاه دیگری، هر یک کیلو اضافه بار مسافری مشمول جریمه های گزاف و سنگین خواهد شد.

اما نگران نباشید . شما میتوانید تا هرمیزان که بخواهید تمام لوازم منزل ، و وسایل شخصی خود را نیز با خود به هرکجای جهان که بخواهید ارسال نمایید. این کار از طریق سامانه ای بنام فریت مسافری صورت میپذیرد. کافیست تا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما تمام پروسه ی ابسته بندی و انتقال بار را برای شما انجام دهند.

 

بهترین روش حمل اضافه بار مسافری چیست ؟


بهترین و به صرفه ترین راه حمل بار شما به خارج از کشور انتقال آن از طریق فریت مسافری ست. تمام امور بسته بندی لوازم منزل شما در منزلتان صورت گرفته و سپس کلیه امور گمرکی و انتقال به مقصدتان با هواپیما ، توسط کادر متخصص ما انجام میشود. با اطمینان خاطر حمل بار هوایی خود را به ما بسپارید.

erp-home-features-icon1

لوازم شخصی

حمل اضافه بار مسافری و لوازم شخصی مسافران و دانشجویان به خارج از کشور

erp-home-features-icon4

لوازم منزل

حمل هوایی کلیه لوازم منزل شما از درب منزل تا مقصد در هرکجای جهان

erp-home-features-icon2

حمل تابوت

حمل جنازه با تابوت بصورت هوایی به خارج از کشور در کمترین زمان ممکن

erp-home-features-icon3

حیوان زنده

حمل هوایی حیوانات زنده ی خانگی شما در کمترین زمان و بهترین شرایط

 

شرایط امنیتی و حراستی ارسال کالا از ایران


مسافرین و مهاجرین محترم برای خروج از ایران بدون در نظر گرفتن تابعیت علاوه بر لوازم شخصی می توانند در حد متعارف و غیر تجاری کالا های ایرانی و غیر ایرانی را به عنوان فریت مسافری از کشور خارج کنند. به طور کل با رعایت قوانین گمرک جمهوری اسلامی محدودیت خاصی در صدور فریت مسافری غیر تجاری توسط مسافر وجود ندارد و مسافرین می توانند با صرف هزینه کمتر و با کمک پرسنل شرکت کهکشان ترابر طوس اضافه بار مسافری خود را به صورت هوایی و در اسرع وقت به فرودگاه مقصد برسانند.

کالاهای ممنوعه در بار مسافری


ارسال برخی از کالاها بدلیل ایجاد خطر برای هواپیما و بار هوایی ، از نگاه اتحادیه خطوط هوایی دنیا ممنوع میباشد. بارهایی از قبیل: مواد آتش زا و محترقه و منفجره ، کپسولهای گاز ، کالاهایی که دارای میدان مغناطیسی زیادی هستند ، عطرو ادکلن بالای 200 سی سی، انواع اسپری ، شامپوها ، نرم کننده ها ، باتری در داخل وسایل الکترونیکی ، برخی مواد آرایشی مانند رنگ مو و دکلره و لاک ناخن ،الکل ، شربت ،آبغوره و آبلیمو ، سرکه و ترشی جات و هرنوع مواد اسیدی جزو اینگونه بارها بوده و ممنوع میباشد. قوانین حکومتی و گمرکی در ایران نیز، خروج اشیاء قیمتی ، عتیقه ، کتب خطی ، چاپ سنگی ، قطعات پشت نویسی شده ، اوراق مینیاتور، طلا ونقره ، سنگ های قیمتی، ارز، پول رایج کشور، تابلوهای اصل ، قالی و قالیچه دست بافت(عتیقه) ، اسلحه و مهمات و تجهیزات نظامی، فیلم ، نوار کاست و ویدئویی، DVD و CD، و هرنوع اشیاء تاریخی و میراث فرهنگی (بدون مجوز میراث فرهنگی) ، را به طور کل از طریق فریت مسافری ممنوع نموده است.

ورود کاربران