با کهکشان ترابر طوس بیشتر آشنا شویم:


شرکت کهکشان ترابر طوس با مدیریت آقای مازیار محمدی ، طبق ماده 15 قانون هواپیمایی کشوری از تاریخ 1394/9/25 مجوز کمیته هوانوردی را اخذ نموده ودر زمینه ارائه خدمات بار هوایی ، فعالیت خودرا در شهر مشهد در استان خراسان رضوی آغاز نموده و با گرد هم آوردن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه های امور گمرکات ، ارسال وترخیص بار، و بسته بندی تخصصی کالا (مطابق استاندارد بین المللی فرودگاهی) خدمت می نماید.
شرکت کهکشان ترابر طوس با ایجاد رابطه و قرارداد ترانزیت کالا بین خود و شرکتهای بزرگ خدمات هوایی در سایر استانهای ایران ، خود را در زمره ی شبکه ای وسیع برای حمل و نقل بین المللی کالا در ایران و سایر نقاط جهان شناسانده است.
سعی تمام پرسنل متخصص این شرکت ، رضایتمندی بالای مشتریان در زمینه ی بسته بندی ، صادرات ، واردات و ارسال بار مسافری میباشد ؛ و بدین سبب رعایت تمام استاندارد های بین المللی و ارتقای سطح کیفی کار همواره در خط مشی این شرکت گنجانده شده است. آرزوی ما رضایت شماست.

تیم تخصصی کهکشان ترابر طوس
در امر صادرات و واردات


تیم تخصصی شرکت کهکشان ترابر طوس در زمینه های بازرگانی ، امور ترخیص و ارسال بار تجاری و غیر تجاری ، بسته بندی های تخصصی در شرکت و در منزل و امور حمل و نقل شهری تا فرودگاه مبدا ، در خدمت شماست تا با خاطری آسوده بتوانید امر ارسال بار یا ترخیص خود را انجام دهید.


مشاوره ی رایگان در زمینه حمل هوایی بار

95%

رضایتمندی

حمل هوایی اضافه بار مسافری
و لوازم منزل مهاجرین

کارمندان این شرکت در تمام ساعات شبانه روز آمادگی این را دارند تا شما را در امر بسته بندی تخصصی بار ، و ارسال هوایی آن به تمام نقاط دنیا ، بصورت رایگان مشاوره داده و هم بصورت مکاتبه و تلفن و هم بصورت حضوری شما را ارسال محموله ی مورد نظرتان راهنمایی نمایند.


با متخصصین ما بیشتر آشنا شوید:

مازیار محمدی

مدیر عامل شرکت کهکشان ترابر طوس با بیش از 22 سال سابقه در امر حمل و نقل بین المللی و امور گمرکی

ابوالفضل عزیزی

متخصص در امور بازرگانی و مدیر بازرگانی شرکت کهکشان ترابر طوس

نمایندگی های شبکه داخلی :


  • شرکت هوابار – فرودگاه مهرآباد
  • شرکت پارس ایمن حمل آسیا – فرودگاه تبریز
  • شرکت دهکده بار خلیج فارس – فرودگاه بندرعباس
  • شرکت تعطیلات آرام سپاهان – ترمینال کارگو اصفهان
  • و نمایندگی های مستقیم در سراسر کشور
باما در تماس باشید:

برای بخش صادرات و واردات هوایی
و زمینی و دریایی


051-33400550
051-33400560

مشاوره رایگان برای مشتریان عزیز
جمع آوری بارهای خارجی در سطح شهر بصورت رایگان

ورود کاربران