خدماتی که تیم تخصصی
کهکشان ترابر طوس
بشما ارائه میدهد

تجارت ما

پیش بردن تجارت شماست
به متخصصین ما اعتماد کنید

صادرات بار


صادرات قلب اقتصاد یک کشور است و تاجران همواره در صدد اینند که تجرات خود را در محدوده های بزرگ و جهانی به انجام برسانند. شرکت کهکشان ترابر طوس واقع در مشهد مقدس (استان خراسان) با شبکه ی قدرتمند صادرات بار خارجی بصورت زمینی و دریایی و هوایی در تمام نقاط کشور ، آمادگی این را دارد تا به یاری صادر کنندگان شتافته و ایشان را چه بصورت حقیقی و چه بصورت حقوقی در امر ارسال بارهای تجاری به تمام نقاط جهان یاری رساند.

هدف ما سهولت تجارت شماست . ما شرایطی را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید با سهولت کامل بار تجاری خود را به هرکجای جهان صادر کنید. با اطمینان خاطر امور گمرکی و ارسال بار خود را چه بصورت هوایی و چه بصورت زمینی و دریایی به ما بسپارید. تیم ما شما را در تمام مراحل صادرات بار خارجی یاری میرساند.


 

صادرات
انواع دارو


صادرات
لبنیات و خشکبار


صادرات
فرش دستباف و ماشینی


صادرات
صنایع دستی و نمایشگاهی


 

واردات بار


چنانچه قصد واردات هر نوع کالای غیر ممنوع از هر کشور و از هر گمرکی را داشته باشید ، شرکت کهکشان ترابر طوس واقع در مشهد مقدس (استان خراسان) با شبکه ی قدرتمند صادرات و واردات بار خارجی در تمام شهر های ایران ، آمادگی این را دارد تا به یاری وارد کنندگان شتافته و ایشان را چه بصورت حقیقی و چه بصورت حقوقی در امر ترخیص بارهای تجاری از تمام نقاط جهان یاری رساند.
هدف ما سهولت تجارت شماست . ما شرایطی را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید با سهولت کامل بار تجاری خود را از هرکجای جهان وارد کنید. با اطمینان خاطر امور گمرکی و ترخیص بار خود را چه بصورت هوایی و چه بصورت زمینی و دریایی به ما بسپارید. تیم ما شما را در تمام مراحل واردات بار خارجی یاری میرساند.


 

واردات
تجهیزات پزشکی


واردات
میوه و خشکبار


واردات
دارو و مواد غذایی


واردات
ماشین آلات صنعتی


 

بار مسافری (فریت)


طبق قوانین هواپیمایی و مقررات بار همراه مسافر، در هنگام سفر مسافرین هواپیمایی ها اجازه حمل بار به مقدار ناچیز و مشخصی را دارند.هنگام تحویل چمدان ها به کارمندان هواپیمایی در ترمینال مسافری فرودگاه امام خمینی یا هر فرودگاه دیگری، هر یک کیلو اضافه بار مسافری مشمول جریمه های گزاف و سنگین خواهد شد.
اما نگران نباشید . شما میتوانید تا هرمیزان که بخواهید تمام لوازم منزل ، و وسایل شخصی خود را نیز با خود به هرکجای جهان که بخواهید ارسال نمایید. این کار از طریق سامانه ای بنام فریت مسافری صورت میپذیرد. کافیست تا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما تمام پروسه ی ابسته بندی و انتقال بار را برای شما انجام دهند.


 

فریت
اضافه بار مسافری


فریت
بار دانشجویی


فریت
لوازم منزل


فریت
بار نمایشگاهی


 

بار خروج موقت


کالاهایی که در موارد خاص جهت تعمیر و یا شرکت در نمایشگاه ها به خارج از کشور ارسال میگردد و باید به کشور عودت داده شوند صادرات موقت نامیده میشوند.
با تنظیم اظهار نامه و اخذ گواهی و اجازه خروج توسط گمرکات جمهوری اسلامی و با تودیع سپرده قانونی میتوان اقدام به صادرات موقت کالاهای مجاز ایرانی از طریق گمرکات فرودگاه های کشور شود. پس از ارزیابی کالا صاحب کالا میبایست به میزان ارزش مشخص شده کالا توسط مامورین گمرک سپرده گزاری نماید در عین حال صاحب کالا موظف به تنظیم اظهار نامه خروج موقت و پلمب کالا جهت تشخیص آن به هنگام عودت میباشد. در این هنگام پروانه صادرات موقت و مدت آن در پروانه ذکر میشود که این کالا میبایست در این زمان به کشور عودت داده شود.
در صورت استمرار خروج کالا در خارج از کشور به بیش از مدت اعتبار ذکر شده در پروانه صادرات موقت صادر کننده میبایست تقاضا تمدید کند. گمرک صادر کننده قادر به تمدید 3 ماهه و مازاد برآن به عهده گمرک ایران میباشد.


اطلاعات بیشتر فرم سفارش

حمل کالای خطرناک


حمل مواد خطرناک و بسته بندی آن ها از موضوعاتی است که به لحاظ اهمیت، چه از لحاظ ایمنی ، انبارداری و حمل ونقل و چه به لحاظ بقای کیفیت محصول ، در سطح جهان بدان توجه بسیار شده است و مراجع قانونگذار معتبر بین المللی در خصوص چگونگی بسته بندی و حمل ونقل آن قواعد و مقرراتی را تدوین و ارائه نموده اند . شرکت کهکشان ترابر طوس با بهره گیری از نیروی متخصص در بخش بسته بندی و حمل انواع کالای خطرناک، این خدمات را ارائه می نماید و بدین وسیله به سلامت رسیدن کالای شما با رعایت قوانین بین المللی در مورد حمل کالای خطرناک تضمین می گردد.
حمل کالای خطرناک مستلزم رعایت این موارد می باشد: - استفاده از ظرف مناسب و مطابق با استاندارد بین المللی(UN) - رعایت کامل محدودیت مقدار در هر بسته - رعایت دستورالعمل های بسته بندی - استفاده از مواد نشت گیر و جاذب - علامت گذاری و برچسب گذاری سطوح خارجی بسته ها - تهیه کردن اسناد و مدارک مورد نیاز - جداسازی کالاهای خطرناک ناسازگار - جلوگیری از حمل کالاهای خطرناکی که با هواپیمای باری و یا مسافری ممنوع است


اطلاعات بیشتر فرم سفارش
ورود کاربران