ما به ارزش کالای شما آگاهیمتیم کهکشان ترابراطمینان خاطر به مشتریان محترم را با بسته بندی حرفه ای انتقال می دهد، زیرا هر کالایی به طرق گوناگونی احتمال آسیب دیدن درزمان حمل را دارد که باید تمامی جوانب آن همچون شکستگی ، فشاردیگربارهای موجود ، نشت آب ودیگرمایعات و... را در بسته بندی درنظرگرفت.انجام امور بسته بندی فرودگاهی طبق استانداردهای بین المللی:

بسته بندی تخصصی بار


یکی از مهمترین مراحل ارسال بار خارجی ، چه بار تجاری باشد و چه مسافری ، مرحله ی بسته بندی آنست. چرا که یکی از مهمترین شرایط سلامت بار مقصد ، بسته بندی درست در زمان حمل بار هواییست .

از آن گذشته بسیاری از مقصدهای اروپایی و آمریکایی برای محموله های خاصی همچون مواد غذایی شرایط بسته بندی خاصی را در نظر میگیرند که اگر در مبدا مراعات نشده باشد در ترخیص بار مشکل ایجاد میشود.

تحویل بار درب منزل


همکاران ما در تمام نقاط سطح شهر آمادگی پذیرش محموله های شما را دارند. پذیرش و بسته بندی بار براحتی در منزل شما هم انجام میشود.هدف ما آسودگی و راحتی شماست.

بسته بندی بارهای مسافری


در بارهای مسافری چمدان، لوازم منزل ، لوازم شخصی ، وسایل شکستنی وغیره را با بسته بندی مناسب از جمله باکس چوبی ، پالت ، یونولیت و... انجام می شود.

بسته بندی مبلمان


مبلمان ازجمله بارهای سبک وحجیم می باشد که بسته بندی صحیح باعث کمتر شدن حجم بارخواهد شد که این امر صرفه اقتصادی بسیار بالایی را برای مشتری به همراه خواهد داشت.
توجه: درباره مبلمان پیشنهاد پرسودی هم برای مشتریان عزیزداریم:

(ما قادر به ارسال 300 کیلو بارهایی با ابعاد کوچک به همراه مبلمان به صورت رایگان هستیم)

ورود کاربران